اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
مدیریت دانش
برگزاري دوره مديريت دانش 

خانم دیلمی کارشناس امور بهره وری و تحول اداری از برگزاری دوره آموزشی جهت مدیران و دبیران کارگروههای کیفیت و بهره وری در مهمانسرای غدیر با حضور دکتر فریدیان به عنوان مدرس، با همکاری واحد آموزش منطقه خبر داد.


برگزاری دوره مدیریت دانش در منطقه یک عملیات انتقال گاز

خانم دیلمی کارشناس امور بهره وری و تحول اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز از برگزاری دوره آموزشی دو روزه جهت مدیران و دبیران کارگروههای کیفیت و بهره وری در محل مهمانسرای غدیر با حضور دکتر فریدیان به عنوان مدرس دوره و با همکاری واحد آموزش منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خانم دیلمی در این دوره که به صورت مجزا برای اعضاء هیئت رئیسه و دبیران کار گروههای کیفیت منطقه طی دو روز انجام شد ، دکتر فریدیان به تعریف و تبیین مدیریت دانش و شرح مزایا و علل پیدایش پیاده سازی این سیستم در سازمانها به تفصیل پرداخت.

دکتر فریدیان مدرس دوره اذعان داشت : مدیریت دانش باعث افزایش دانش پرسنل ، انتقال آسانتر اطلاعات و تجربه های مفید ، امکان حفاظت بهتر از داشته های سازمان ، کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از وقت و سرمایه های موجود خواهد شد.

دکتر فریدیان در پایان گفت : یکی از روشهایی که ما را در رسیدن به اهداف سازمان و در نهایت پیشرفت و موفقیت یاری می رساند قرار دادن تجربه ، علم و دانش کنار یکدیگر است که پیاده سازی و اجرای سیستم مدیریت دانش در برداشتن این گام بزرگ بسیار موثر خواهد بود. هدف امور بهره وری و تحول اداری از برگزاری این دوره ها ایجاد بستر آگاهی برای کلیه پرسنل از این سیستم ها بوده تا به یاری ایزد متعال و با همکاری کادر مدیریت و همکاران عزیز بتوانیم بار مسئولیتمان را بهتر و سریعتر به سر منزل مقصود برسانیم.

1392/8/27 دوشنبه
....
 


مجری سایت : شرکت سیگما